Wystawy <<  Strona: 4 z 8  >>

Wystawa prac plastycznych Ogniska Pracy Pozaszkolnej

Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Wadowicach to miejsce, gdzie dzieci i młodzież mogą spędzać ciekawie i pożytecznie swój czas wolny. Pod okiem doświadczonych instruktorów rozwijają swoje pasje, umiejętności, odkrywają talenty. Ich systematyczna praca często pozostaje nieznana szerszemu gronu. Czasami tylko rodzice z dumą mogą podziwiać swoje dzieci podczas występów tanecznych, wokalnych czy teatralnych...

"Papieski księgozbiór" - 10 października / 31 grudnia 2009

O papieżu Janie Pawle II napisano już i opublikowano tysiące książek, dokumentujących życie, działalność i twórczość wyjątkowego człowieka, wybitnego papieża i zdolnego pisarza. Część z nich prezentowana jest na okolicznościowej wystawie. Bogato ilustrowane albumy wiodą nas na szlak papieskich pielgrzymek we wszystkie strony świata, pamiętniki i wspomnienia znajomych i przyjaciół ukazują Karola jako wrażliwego chłopca, świetnie zapowiadającego się aktora, a wreszcie wspaniałego księdza, który doszedł na Papieski tron dzięki swej pracy, pobożności i, dziś możemy już tak powiedzieć, świętości.