Podróże Jana Pawła II - wystawa plastyczna

Wystawa prac plastycznych laureatów I Małopolskiego Konkursu Plastycznego „Spotkania - Podróże Jana Pawła II” została otwarta w Wadowickiej Bibliotece Publicznej 6 maja 2010 roku przez dyrektora Ogniska Pracy Pozaszkolnej Pawła Jarosza. Wernisaż zgromadził młodych artystów oraz ich opiekunów z terenu Małopolski, których rysunki zostały nagrodzone i wyróżnione przez jury konkursu. Prace oceniane były w pięciu kategoriach wiekowych i według tego klucza zostały zaprezentowane na wystawie.

Nagrody laureatom konkursu wręczyły Burmistrz Wadowic Ewa Filipiak i dyrektor Kuratorium Oświaty Delegatury Wadowice Halina Cimer. Uroczystą galę uświetnił występ Teatru Piosenki - zespołu działającego przy wadowickim Ognisku Pracy Pozaszkolnej.

Organizatorem I Małopolskiego Konkursu Plastycznego „Spotkania - Podróże Jana Pawła II” było Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Wadowicach. Ekspozycję można oglądać w Sali Konferencyjno - Wystawienniczej WBP do końca maja 2010r.