Dla sztuki wiek nie ma znaczenia!
Wystawa dzieł malarzy-seniorów.

Wadowicka Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza na kolejną wystawę grupy malarskiej Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Andrychowa.

Grupa rozpoczęła swoją działalność niemal 14 lat temu. Opiekę nad artystami sprawuje Jerzy Kozak, który z ogromną charyzmą, cierpliwością i zaangażowaniem prowadzi swych podopiecznych artystycznymi ścieżkami. Obecnie grupa malarska może poszczycić się ekspozycjami na terenie Andrychowa, Kęt i Wadowic.

Wadowice, 04.02.2019 r.

Nasz znak: 230/III - 1/2019

Szanowni Państwo Oferenci !

Wadowicka Biblioteka Publiczna informuje, że trakcie prowadzenia rozeznania rynku na dostawę książek w 2019 roku wpłynęły następujące oferty:

1. Ateneum Sp. z o.o 30-741 Kraków, ul. Nad Drwiną 10.
    Wysokość upustu - 44,92 %
  2. OSDW Azymut Sp. z o.o., 02-460 Warszawa, ul. Gottlieba Daimlera 2.
    Wysokość upustu - 44,41 % + dodatkowy rabat 1% za płatność w terminie do 3 dni.
  3. Platon Sp. z o.o., 05-850 Ożarów Mazowiecki, ul. Sławęcińska 16, Macierzysz.
    Wysokość upustu - 43,5%

Wybrano ofertę firmy: OSDW Azymut Sp. z o.o., 02-460 Warszawa, ul. Gottlieba Daimlera 2 . Wysokość upustu - 44,41% + 1%

Wybrana oferta była najkorzystniejsza.
Strony mogą składać odwołania w terminie do 7 dni.
Umowa zostanie podpisana w dniu 14 lutego 2019 roku.

Bożena Płonka
Dyrektor Wadowickiej Biblioteki Publicznej

WYSTAWA GRUPY MALARSKIEJ UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU Z ANDRYCHOWA

07 lutego - 14 marca 2019
Wernisaż wystawy - 7 lutego 2019 r. o godz. 17.00

BEZPIECZNY INTERNET - warsztaty dla dzieci w wieku 11-12 lat

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku i ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. Wadowicka Biblioteka Publiczna włączając się w obchody tego dnia organizuje warsztaty dotyczące bezpiecznego korzystania z Internetu, które poprowadzą asp. sztab. Małgorzata Hombesch oraz asp. sztab. Zbigniew Przybek z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach. Zajęcia odbędą się 8 lutego o ngodz. 10.00.

Zajęcia przeznaczone dla grup zorganizowanych. Na warsztaty obowiązują zapisy, których można dokonać telefonicznie (33 8234618) lub osobiście w Wadowickiej Bibliotece Publicznej.

Warto się spieszyć, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc! Wstęp wolny!

Nuda? To się nie uda!
Zimowe ferie w bibliotece

Wszystko co dobre szybko się kończy, a w szczególności ferie - czas zabawy i odpoczynku od obowiązków szkolnych. W ten wyjątkowy czas Wadowicka Biblioteka Publiczna tradycyjnie przygotowała dla swoich młodych czytelników ciekawe zajęcia literacko- plastyczne.