Przez ostatnie dni było gorąco i to nie tylko za sprawą wysokich temperatur! Wadowice na trzy dni zamieniły się w literackie centrum Małopolski, a mieszkańców opanowała gorączka czytania - czyTOmania.

Wszystko co dobre, szybko się kończy... Niestety dobiegła też końca  III edycja „czyTOmanii - Wadowickiego Festiwalu Książki”. Były to wyjątkowe chwile, spędzone w gronie znakomitych polskich pisarzy i w fantastycznej atmosferze.

Uczniowie po raz kolejny zaprezentowali swój talent!

W środę 15 maja w Wadowickiej Bibliotece Publicznej miało miejsce oficjalne otwarcie wystawy prac plastycznych uczniów SP nr 2 w Wadowicach.

Wernisaż uświetnił występ wokalny uczniów SP nr 2. Natomiast wystawę opracował i zaaranżował Jerzy Kozak, z którym Wadowicka Biblioteka współpracuje od wielu lat.