Zapytanie ofertowe nr WBP/ZP/230/III-5/2018

dostawa kolorowego urządzenia wielofunkcyjnego

Zamawiający: Wadowicka Biblioteka Publiczna
Numer postępowania nadany przez Zamawiającego: WBP/ZP/230/III/2018
Data publikacji ogłoszenia: 14.03.2018r.
Termin składania ofert: 23.03.2018r. godz. 14:00

Pliki do pobrania:

Wadowicka Biblioteka Publiczna informuje, że dokonano wyboru ofert w zapytaniu cenowym nr WBP/ZP/230/III-5/2018. Wybrano ofertę z najniższą ceną 10170,00 złotych netto + Vat 23% firmy „ABC Biuro” , ul. Kościuszki 66, 32-650 Kęty

Wadowice, dnia 28.03.2018 r., Bożena Płonka - dyrektor WBP

Kobieca strona biblioteki

W środę 7 marca Wadowicka Biblioteka Publiczna tętniła kobiecością. A to za sprawą zorganizowanego w Bibliotece wieczorku dla kobiet.

Przy filiżance kawy i słodkim poczęstunku Panie miały okazję spędzić miły wieczór w towarzystwie pisarki Beaty Majewskiej vel Augusty Docher - Wadowiczanki, która z powodzeniem podbija wydawniczy rynek. Spotkaniu towarzyszyła promocja najnowszej książki autorki pt. „BAŚNIK”, opowiadającej o miłości, kobietach, a przede wszystkim o poszukiwaniu szczęścia w każdym wieku. Co ciekawe, powieść inspirowana jest osobistymi przeżyciami autorki.

„GDZIE JA W OGÓLE JESTEM?” -
WYSTAWA GRAFIKI KAMILA KAKA

W Wadowickiej Bibliotece Publicznej otwarto wystawę grafiki Kamila Kaka o wdzięcznej nazwie „GDZIE JA W OGÓLE JESTEM?” .

Kamil Kak to młody artysta i student grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Miłośnik litografii, drzemek i szokujących zestawień kolorystycznych. Zainteresowany frustracjami społecznymi. Twierdzi, że świat byłby łatwiejszy, gdyby ludzie porozumiewali się za pomocą memów. Słowem nietuzionkowy artysta z niebanalnymi pomysłami. I taka też jest jego wystawa - nieszablonowa, zaskakująca i bardzo różnorodna. Zaprezentowane grafiki wykonano bowiem w różnych technikach m.in. litografii, mokulito, algrafii, serigrafii i linorytu.