Tysiące książek naukowych w zasięgu ręki!

Po czasopismach przyszedł czas na książki! Wadowicka Biblioteka Publiczna „uwalnia” kilka tysięcy książek naukowych..

Wraz z 1 września czytelnicy Wadowickiej Biblioteki Publicznej uzyskają możliwość wypożyczania kilku tysięcy książek naukowych, z których dotychczas można było korzystać wyłącznie na miejscu w Czytelni książnicy. W ten sposób użytkownicy biblioteki będą mogli skorzystać w domowym zaciszu z wielu cennych, branżowych publikacji ze wszystkich dziedzin wiedzy. Wybrane książki będzie można wypożyczyć na okres 2 tygodni!

Gmina Wadowice zaprasza
mieszkańców na szkolenia

W jaki sposób korzystać z bankowości elektronicznej? Jak zapisać się przez internet do lekarza? Co zrobić, by zadbać o prywatność naszą i bliskich w sieci? Co napisać w CV, by dostać dobrą pracę? Odpowiedzi na te, a także szereg innych pytań, poznają mieszkańcy Gminy Wadowice, którzy wezmą udział w bezpłatnych szkoleniach. Ich organizatorem jest Wadowicka Biblioteka Publiczna.

Wystawa prac dzieci z Przedszkola
Publicznego nr 3 w Wadowicach.

Wadowicka Biblioteka Publiczna zaprasza na wystawę prac dzieci uczęszczających na zajęcia „Małego Artysty” organizowane przez Przedszkole Publiczne nr 3 w Wadowicach.