Informacja

Z przykrością informujemy, że w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną zaplanowane na październik spotkanie z Joanną Bator nie odbędzie się. Mamy jednak nadzieję, że do spotkania dojdzie w późniejszym terminie, dlatego bardzo prosimy o uważne śledzenie komunikatów na naszej stronie internetowej oraz bibliotecznym facebook'u.

Spotkanie z Joanną Bator

W poniedziałkowy wieczór 26 października o godz. 18.00 Wadowicka Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza na wyjątkowe spotkanie zJoanną Bator - uznaną pisarką i publicystką, laureatką Literackiej Nagrody Nike za książkę „Ciemno, prawie noc”.

Narodowe Czytanie
z „Balladyną”

W sobotę, 5 września Wadowicka Biblioteka Publiczna wraz z Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach włączyła się w IX edycję Narodowego Czytania.

Narodowe Czytanie „Balladyny”

Wadowicka Biblioteka Publiczna wraz z Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II serdecznie zapraszają do wspólnej lektury w ramach IX edycji Narodowego Czytania. Tym razem impreza czytelnicza odbędzie się w sobotę 5 września o godz. 19.00 na Placu Jana Pawła II w Wadowicach.