Aktualności <<  Strona: 2 z 85  >>


czytaj całośćInformacja

W związku z przewidywanym zamknięciem biblioteki
od soboty 7 listopada 2020 roku
wydłużone zostają godziny otwarcia
Wadowickiej Biblioteki Publicznej
w dniach 5 - 6 listopada 2020 (czwartek-piątek)
od godz. 8.00-20.00 (przerwa od 13.00-14.00).

Informujemy również, że Filia nr 1 (os Kopernika)
we czwartek (5 listopada) jest nieczynna,
natomiast w piątek (6 listopada) wydłuża godziny otwarcia
od 8:00 do 18:00

Zapraszamy!

czytaj całośćPrzyjdź z dzieckiem do Biblioteki - dostaniecie książkę w prezencieW Wadowickiej Bibliotece Publicznej ruszyła już 3 edycja akcji „Mała książka - wielki człowiek” popularyzująca czytelnictwo wśród przedszkolaków. Dotychczas włączyło się w nią kilkuset małych miłośników książek i ich rodziców. Mamy nadzieję, że rozpoczęta właśnie kampania przyciągnie do naszej biblioteki nowych amatorów czytania.

Akcja ma zachęcić również rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem. Każde dziecko w wieku przedszkolnym, które przyjdzie do biblioteki biorącej udział w projekcie, otrzyma w prezencie wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą na dobry czytelniczy start.

czytaj całośćInformacja

Uprzejmie informujemy, że w sobotę 31 października Wadowicka Biblioteka Publiczna będzie nieczynna.

czytaj całośćInformacja

Z przykrością informujemy, że w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną zaplanowane na październik spotkanie z Joanną Bator nie odbędzie się. Mamy jednak nadzieję, że do spotkania dojdzie w późniejszym terminie, dlatego bardzo prosimy o uważne śledzenie komunikatów na naszej stronie internetowej oraz bibliotecznym facebook'u.

czytaj całość