Spotkanie z Barbarą Gawryluk

We wtorek 9 października Wadowicką Bibliotekę Publiczną odwiedziła jedna z najbardziej popularnych autorek literatury dziecięcej - Barbara Gawryluk.

Znany podróżnik gościł w Bibliotece

W czwartkowe popołudnie 4 października Wadowicką Bibliotekę Publiczną odwiedził Jacek Pałkiewicz, dziennikarz i odkrywca, będący jednym z najbardziej aktywnych podróżników i eksploratorów naszych czasów.

Zamiłowanie do niezwykłych, często bardzo niebezpiecznych wypraw w najodleglejsze zakątki świata, łączy z niespotykanym talentem pisarskim. Owocem tego są liczne, bogato ilustrowane książki, będące relacjami z jego podróży.

Popularna pisarka literatury dziecięcej
gościem Wadowickiej Biblioteki Publicznej

W piątek 14 września do Wadowickiej Biblioteki Publicznej zawitała jedna z najbardziej popularnych polskich autorek literatury dziecięcej - Zofia Stanecka.