GRATKA DLA FANÓW LOKALNEJ HISTORII

Niedawno wyszła drukiem niezwykła książka - gratka dla pasjonatów historii w ogóle, prawdziwy rarytas dla ludzi ciekawych tego, co w niedalekiej przeszłości działo się w naszym regionie. Mowa o Dzienniku 1939-1948 Zofii z Drohojowskich Romerowej. Autorka była żoną Rodryga Romera, ostatniego właściciela majątku w Inwałdzie.

Zapytanie ofertowe nr WBP/ZP/230/III-10/2018

Wadowicka Biblioteka Publiczna informuje, że prowadzi rozeznanie rynku i zaprasza do składania ofert cenowych na wykonanie zadania:
Remont pomieszczeń Filii nr 1 Wadowickiej Biblioteki Publicznej, os. Kopernika 10/11.

Pliki do pobrania:

W związku z planowanym szkoleniem z zakresu RODO w dniu 28 czerwca (czwartek) Wadowicka Biblioteka Publiczna, będzie czynna od godz. 14:00. Za utrudnienia przepraszamy!

Niezwykła noc w Bibliotece!

W Wadowickiej Bibliotece Publicznej w nocy z 9 na 10 czerwca działy się rzeczy niezwykłe. Była świetna zabawa, dreszczyk emocji, wyzwania umysłowe i artystyczne, a wszystko za sprawą IV edycji ogólnopolskiej akcji „Noc Bibliotek”.