Tysiące ebooków i audiobooków za darmo!
Nowa oferta Biblioteki

Lubisz czytać? Śledzisz nowości wydawnicze? Chciałbyś mieć dostęp do największych światowych bestsellerów literackich za darmo i bez wychodzenia z domu? Jeśli tak, najnowsza oferta Wadowickiej Biblioteki Publicznej skierowana jest właśnie do Ciebie!

Wadowice nie mają przed nimi tajemnic!

Dobiegła końca VIII już edycja Akademii Małego Wadowiczanina, której głównym celem jest przekazanie dzieciom podstawowej wiedzy o Wadowicach, historii, zabytkach oraz wybitnych ludziach zasłużonych dla naszego miasta. Projekt przeznaczony jest dla uczniów klas trzecich szkół podstawowych.

Przez ostatnie dni było gorąco i to nie tylko za sprawą wysokich temperatur! Wadowice na trzy dni zamieniły się w literackie centrum Małopolski, a mieszkańców opanowała gorączka czytania - czyTOmania.

Wszystko co dobre, szybko się kończy... Niestety dobiegła też końca  III edycja „czyTOmanii - Wadowickiego Festiwalu Książki”. Były to wyjątkowe chwile, spędzone w gronie znakomitych polskich pisarzy i w fantastycznej atmosferze.