Świat oczami grafika -
nowa wystawa w Wadowickiej Bibliotece

Wadowicka Biblioteka Publiczna zaprasza na wystawę grafiki Bogumiła Lukaja - absolwenta filologii angielskiej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz grafiki warsztatowej na Uniwersytecie Pedagogicznym.

Bogumił Lukaj od wielu lat związany jest z Pracownią Ikonografii i Konserwacji Dzieł Sztuki przy Parafii Prawosławnej w Krakowie. Na co dzień zajmuje się marketingiem i projektowaniem graficznym w dużej firmie przemysłowej. W swojej twórczości posługuje się tradycyjnymi technikami malarskimi. Zazwyczaj obrazuje współczesną rzeczywistość, często wplatając w nią elementy ironii lub tworzy syntezę z elementami pop-artu czy sztuki ulicy.

Bo w bibliotece fajnie jest,
czyli ferie z biblioteką!

Ferie - błogi czas zabawy, odpoczynku i regeneracji sił niestety dobiegł końca. Młodzi czytelnicy, w odróżnieniu od „niezimowej” pogody, nie zawiedli i jak co roku, przybyli do Wadowickiej Biblioteki Publicznej na wspólną zabawę.

Wadowice, 23.01.2020 r.

Nasz znak: 230/III - 2/2020

Szanowni Państwo Oferenci !

Wadowicka Biblioteka Publiczna informuje, że trakcie prowadzenia rozeznania rynku na dostawę książek w 2020 roku wpłynęły następujące oferty:

1. 1. Ateneum Sp. z o. o 30 - 740 Kraków, ul. Półłanki 12 C
    Wysokość upustu - 44,92 %
  2. OSDW Azymut Sp. z o.o., 02-460 Warszawa, ul. Gottlieba Daimlera 2.
    Wysokość upustu - 44,61 % + dodatkowy rabat 1% za płatność w terminie do 3 dni.

Wybrano ofertę firmy: OSDW Azymut Sp. z o.o., 02-460 Warszawa, ul. Gottlieba Daimlera 2 . Wysokość upustu - 44,61% + 1%

Wybrana oferta była najkorzystniejsza.
Strony mogą składać odwołania w terminie do 7 dni.
Umowa zostanie podpisana w dniu 3 lutego 2020 roku.

Bożena Płonka
Dyrektor Wadowickiej Biblioteki Publicznej