W te wakacje Biblioteka postawiła na sztukę!

Wakacje to dla wszystkich dzieci upragniony czas odpoczynku, wyjazdów i dobrej zabawy. Niestety wakacyjny wypoczynek powoli dobiega już końca, a wraz z nim prowadzone przez Wadowicką Bibliotekę Publiczną zajęcia dla dzieci.

W tym roku przewodnim tematem naszych spotkań była sztuka. Młodzi czytelnicy mieli okazję uczestniczyć w warsztatach teatralnych oraz w zajęciach plastycznych. Z początkiem wakacji Wadowicka Biblioteka przeistoczyła się również w centrum animacji filmowych, a to za sprawą wyjątkowych, filmowych warsztatów dla dzieci zorganizowanych przez Fundację Promocji Kultury Artystycznej, Filmowej i Audiowizualnej Etiuda&Anima w Krakowie.

Biblioteka stawia na sztukę!

W wakacje nuda się nie uda! A przynajmniej nie grozi nam ona w Wadowickiej Bibliotece, która przez wakacje stawia na sztukę... i to jaką!

W czwartek 4 lipca Wadowicka Biblioteka Publiczna na kilka godzin przeistoczyła się w centrum animacji filmowych, a wszystko to za sprawą wyjątkowych, filmowych warsztatów dla dzieci zorganizowanych przez Fundację Promocji Kultury Artystycznej, Filmowej i Audiowizualnej Etiuda&Anima w Krakowie.

Barwna wystawa wychowanków OPP

Wadowicka Biblioteka Publiczna zaprasza na wystawę prac plastycznych wychowanków Ogniska Pracy Pozaszkolnej „WIELCY MALARZE - inspiracje”.

Oficjalne otwarcie ekspozycji miało miejsce 18 czerwca, a na wernisaż przybyły tłumy gości. Ekspozycję można obejrzeć w Wadowickiej Bibliotece Publicznej do 12 lipca 2019 r. Zapraszamy!

Tysiące ebooków i audiobooków za darmo!
Nowa oferta Biblioteki

Lubisz czytać? Śledzisz nowości wydawnicze? Chciałbyś mieć dostęp do największych światowych bestsellerów literackich za darmo i bez wychodzenia z domu? Jeśli tak, najnowsza oferta Wadowickiej Biblioteki Publicznej skierowana jest właśnie do Ciebie!