Tysiące ebooków i audiobooków za darmo!
Nowa oferta Biblioteki

Lubisz czytać? Śledzisz nowości wydawnicze? Chciałbyś mieć dostęp do największych światowych bestsellerów literackich za darmo i bez wychodzenia z domu? Jeśli tak, najnowsza oferta Wadowickiej Biblioteki Publicznej skierowana jest właśnie do Ciebie!

Od 1 lipca Wadowicka Biblioteka Publiczna, przy współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną w Krakowie oraz z firmą Legimi, ponownie uruchamia dostęp do bogatej bazy przeszło60 000 ebooków i audiobooków!

W celu skorzystania z oferty czytelnik, posiadający kartę Wadowickiej Biblioteki Publicznej, musi zgłosić się do Czytelni przy ul. Legionów 1, aby uzyskać kod dostępu do nowego zasobu. Po pobraniu kodu należy wejść na stronę www.legimi.pl/rajska, założyć konto, a następnie zarejestrować otrzymany kod. Jeśli czytelnik posiada już konto w systemie Legimi, wówczas wystarczy jedynie aktywować kod na konkretny miesiąc. Po założeniu konta czytelnik może na dwóch niezależnych urządzeniach (tablet, laptop, smartfon, e-czytnik) zainstalować oprogramowanie niezbędne do czytania ebooków i... już gotowe!

Po aktywacji kodu czeka na Was prawdziwa, literacka uczta - tysiące książek z różnych krajów świata, nowości wydawnicze i największe bestsellery w zasięgu ręki, a to wszystko za darmo i bez wychodzenia z domu! Kody wydawane są na okres jednego miesiąca, po upływie którego można pobrać kolejny kod. Ważne, aby kod był aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany, w przeciwnym wypadku - wygasa.

Pula kodów jest ograniczona, decyduje więc kolejność zgłoszeń. Zapraszamy do Czytelni!