Kreatywne wakacje z Biblioteką!

Już niedługo wakacje! Jeśli chcecie aby wasze pociechy spędziły ten czas w twórczy i ciekawy sposób koniecznie zapiszcie je na „Kreatywne wtorki” - wakacyjne zajęcia w Wadowickiej Bibliotece Publicznej.

Wadowicka Biblioteka Publiczna zaprasza na dwa cykle wakacyjnych zajęć. Pierwszy z nich to warsztaty teatralne przeznaczone dla dzieci w wieku 9-13 lat, które marzą o karierze aktorskiej i pragną zgłębić tajniki sztuki teatralnej. Zajęcia prowadzi Pan Cezary Skrocki, którego świetne podejście do dzieci i niekonwencjonalne pomysły gwarantują dobrą zabawę i ciekawe doświadczenie.

Natomiast w sierpniu biblioteka zaprasza w swoje progi dzieci w wieku 5-12 lat, które uwielbiają wszelkiego rodzaju prace plastyczne. Z myślą o nich zaplanowano cykl zajęć literacko-artystycznych, którego celem jest dobra zabawa z książką oraz rozwijanie kreatywności, wyobraźni i twórczych umiejętności. Na zajęciach nie zabraknie również zagadek, rebusów, krzyżówek i różnych form zabaw ruchowych.

Kreatywne wtorki - warsztaty teatralne:
2 lipiec - „Gimnastyka języka”
9 lipiec - „Jak oswoić tremę”
16 lipiec - - „Jak dobrze wejść w rolę”
23 lipiec - „Różne oblicza teatru”
30 lipiec - „Wrażliwość zmysłów”

Kreatywne wtorki-zajęcia plastyczne
6 sierpień - „Witrażowy zawrót głowy”
13 sierpień - „Porzuć pędzel!” - czyli malowanie czym popadnie
20 sierpień - „Pokoloruj swój świat” (malowanie elementów otoczenia)
27 sierpień - „Coś z niczego? - Nic prostszego!”

Spotkania odbywają się we wtorki o godz. 11.00 i są BEZPŁATNE. Zapraszamy!

W związku z tym, że zajęcia co roku cieszą się dużym zainteresowaniem, na wszystkie spotkania obowiązują zapisy, których można dokonać telefonicznie (33 823 46 18) lub osobiście w Czytelni Biblioteki.

Dodatkowo zapraszamy dzieci na zajęcia w filiach bibliotecznych, w Choczni i Wysokiej:

Kreatywne czwartki - wakacje z biblioteką - Filia w Choczni
czwartki, godz. 10.00

Filia Wadowickiej Biblioteki Publicznej w Choczni, ul. Kościuszki 183
4 lipca - „W krainie gier i zabaw”
11 lipca - „Rolkowe zwierzaki”
18 lipca - „Dzień z bohaterami Disneya”
25 lipca - „Puzzlowy zawrót głowy”

Kreatywne piątki - wakacje z biblioteką - Filia w Wysokiej
piątki, godz. 10.00

Filia Wadowickiej Biblioteki Publicznej w Wysokiej, Wysoka 194
5 lipca - „Gry i zabawy”