BEZPIECZNY INTERNET - warsztaty dla dzieci w wieku 11-12 lat

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku i ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. Wadowicka Biblioteka Publiczna włączając się w obchody tego dnia organizuje warsztaty dotyczące bezpiecznego korzystania z Internetu, które poprowadzą asp. sztab. Małgorzata Hombesch oraz asp. sztab. Zbigniew Przybek z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach. Zajęcia odbędą się 8 lutego o ngodz. 10.00.

Zajęcia przeznaczone dla grup zorganizowanych. Na warsztaty obowiązują zapisy, których można dokonać telefonicznie (33 8234618) lub osobiście w Wadowickiej Bibliotece Publicznej.

Warto się spieszyć, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc! Wstęp wolny!