WARSZTATY PISANIA SCENARIUSZY
3 października 2018, godz. 9.00
Wadowicka Biblioteka Publiczna, ul. Legionów 1

Warsztaty pisania scenariuszy to bezpłatne zajęcia dla młodzieży przybliżające pracę scenarzysty „od kuchni”. Uczestnicy zajęć poznają etapy pracy nad scenariuszem telewizyjnym i filmowym oraz otrzymają praktyczne wskazówki na temat pisania poszczególnych elementów scenariusza, tworzenia interesujących bohaterów oraz dialogów. Na warsztaty obowiązują zapisy, których można dokonać telefonicznie (33 8234618) lub osobiście w Wadowickiej Bibliotece Publicznej. Warto się spieszyć, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc!

Spotkanie dofinansowano z projektu „Poznaj pisarza - zostań pisarzem!”, realizowanego w Wadowickiej Bibliotece Publicznej w ramach programu MKiDN „Partnerstwo dla książki”. WARSZTATY LITERACKIE
3 października 2018, godz. 11.00
Wadowicka Biblioteka Publiczna, ul. Legionów 1

Pisanie to wspaniała przygoda na całe życie. Pisarz potrafi zobaczyć wokół siebie to, czego nie dostrzegają inni! Naucz się, jak to zrobić! Poznaj cechy dobrego tekstu, dyscyplinę słowa, zasady stosowania odpowiednich środków stylistycznych czy budowania składanej narracji. Zajęcia skierowane do młodzieży. Na warsztaty obowiązują zapisy, których można dokonać telefonicznie (33 8234618) lub osobiście w Wadowickiej Bibliotece Publicznej. Warto się spieszyć, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc!