Artystyczne wakacje z Biblioteką - wtorki godz. 11.00

Wadowicka Biblioteka Publiczna zaprasza na dwa cykle wakacyjnych zajęć:

Artystyczny Lipiec, to cykl zajęć literacko - artystycznych dla dzieci w wieku 5-12 lat, którego celem jest dobra zabawa z książką oraz rozwijanie umiejętności plastycznych i wyobraźni. Wszystkie spotkania oparte będą na bogatym księgozbiorze naszej biblioteki, przy wykorzystaniu książek, zarówno literatury pięknej, jak i popularnonaukowej. Tematem przewodnim tegorocznych zajęć będzie sztuka. Nie zabraknie też zagadek, rebusów, krzyżówek i różnych form zabaw ruchowych. Jednym słowem dobra zabawa gwarantowana!

Artystyczny Lipiec

• 3 lipca - „Muzyka łagodzi obyczaje”
  • 10 lipca - „Sztuka 3D - o rzeźbie”
  • 17 lipca - „Literacki pociąg”
  • 24 lipca - „Paleta letnich kolorów”
  • 31 lipca - „Niezła sztuka”

Teatralny Sierpień, to cykl warsztatów teatralno - literackich dla dzieci i młodzieży w wieku 9 - 13 lat. Zajęcia to idealny pretekst do zainteresowania się literaturą i teatrem, odkrycia tajników sztuki teatralnej i kształtowania postawy świadomego twórcy i odtwórcy kultury. Sierpniowe warsztaty dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu „Partnerstwo dla książki”.

Teatralny Sierpień

• 7 sierpnia - „Gimnastyka języka”
  • 14 sierpnia - „Jak oswoić tremę”
  • 21 sierpnia - „Jak dobrze wejść w rolę”
  • 28 sierpnia - „Różne oblicza teatru”

Zajęcia są bezpłatne i odbywają się w każdy wtorek miesiąca o godz. 11:00. Na spotkania obowiązują zapisy osobiste w Czytelni Wadowickiej Biblioteki Publicznej lub pod nr tel. 33 823 46 18.