„GDZIE JA W OGÓLE JESTEM?” -
WYSTAWA GRAFIKI KAMILA KAKA

W Wadowickiej Bibliotece Publicznej otwarto wystawę grafiki Kamila Kaka o wdzięcznej nazwie „GDZIE JA W OGÓLE JESTEM?” .

Kamil Kak to młody artysta i student grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Miłośnik litografii, drzemek i szokujących zestawień kolorystycznych. Zainteresowany frustracjami społecznymi. Twierdzi, że świat byłby łatwiejszy, gdyby ludzie porozumiewali się za pomocą memów. Słowem nietuzionkowy artysta z niebanalnymi pomysłami. I taka też jest jego wystawa - nieszablonowa, zaskakująca i bardzo różnorodna. Zaprezentowane grafiki wykonano bowiem w różnych technikach m.in. litografii, mokulito, algrafii, serigrafii i linorytu.

Ekspozycję można obejrzeć w Wadowickiej Bibliotece Publicznej do 15 kwietnia 2018 r.

Wstęp wolny!