Kłopoty mnie kochają - spotkanie z Joanną Szarańska

To było niezwykłe spotkanie, pełne śmiechu, radości, swobodnej i koleżeńskiej atmosfery. Wszystko za sprawą autorki, Joanny Szarańskiej, która swoim urokiem oczarowała sympatyków jej twórczości zgromadzonych w Wadowickiej Bibliotece Publicznej oraz prowadzącej spotkanie - Joanny Wolf.

Pretekstem do tego wydarzenia była promocja książki „Kłopoty mnie kochają”, powieści o ambitnej, młodej, początkującej dziennikarce Zojce. Bohaterka, jak sam tytuł nam podpowiada, ma wrodzony talent do pakowania się w kłopoty. Pozycja dla wszystkich, którzy lubią romantyczno- kryminalne wątki oraz niesamowita gratka dla lokalnych patriotów - akcja rozgrywa się bowiem w Wadowicach!

Wszystkich chętnych zapraszamy do Wadowickiej Biblioteki Publicznej po książkę i przypominamy, że nie jest to jedyna powieść Joanny Szarańskiej w naszych zbiorach. Polecamy również trylogię „Kalina w malinach” i świetnie przyjętą, wzruszającą historię „Cztery płatki śniegu”.

Śpieszcie się! Kto pierwszy ten lepszy :)